Sanrusen

Akademia Sztuki portfolio 1

Strona internetowa zbudowana dla firmy niemieckej zajmującej się spedycją i transportem zagranicznym. Firma znajdująca się w Berlinie. Firma "Sanrusen" z siedzibą w Berlinie ma na celu pozyskanie dyspozytorów, kierowców, mechaników, pracowników magazynów. Ponadto specjalizuje się w umieszczeniu - zaginionych na niemieckim rynku pracy - pracowników budowlanych z Polski.

Założycielem firmy jest Arkadiusz Leszko, ur. 1971, magister psychologii przemysłowej i nauki o sporcie (TU Darmstadt) oraz Diplom Kaufmann. Założycielem posiada profesjonalną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie rekrutacji, gospodarki magazynowej, logistyki, łańcucha dostaw, który zebranych w ciągu ostatnich 7 lat jako kierownik Supply Chain w BMW w Monachium, account manager w Petrobras / Braskem we Frankfurcie / M i na Daimler ma.

Na stronie znajduje się wiele formularzy. Wysyłają one emaile na ten sam adres email, lecz w różnej formie. Każdy posiada walidacje formularzy pod względem wpisywanych wartości. Całość walidacji napisana jest w JQuery w ten sposób efekt widać bez przeładowania stony internetowej po stronie przeglądarki, następnie email wysyłany jest za pomocą skryptu napisanego w PHP.

Akademia Sztuki portfolio 2